Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

O nás

pár slov o nás...

Naša chovateľská stanica sa nachádza na východnom Slovensku, v malebnom mestečku Veľký Šariš - podľa toho aj názov Šarišský rebel. Ale prečo rebel? Pretože chceme, aby naši odchovanci hrdo reprezentovali svoju chovateľskú stanicu, boli nezlomní, pevných nervov, ochotní "položiť život" za svojho majiteľa, ale aj napriek tomu, by bezdôvodne neublížili človeku, rozdávali lásku v rodinách a skrášĺovali život každému, kto sa rozhodne si od nás šteniatko kúpiť.
Niesme veľkochov, nemáme 10 vrhov ročne, pretože kvalita je nám prednejšia ako kvantita.
Naše šteniatka nevyrastajú vo volierach, majú voľne prístupny dvor, sú zvyknuté na ĺudí, ktorí nas navštevujú, majú k dispozícii hračky od výmyslu sveta, a od malička su pripravované pre nových majiteľov - či už učením na loptičky a kúsanie, ale aj vodené do cudzích priestorov pre neskorší policajný výcvik.
Poznajú vodítko a obojok, ale hlavne od skorého veku im vštepujeme základny kontakt s človekom a socializujeme ich, čo je nevyhnutnou súčasťou pre ďalší výcvik.
Naše psy sú krmené kvalitným nemeckým krmivom HAPPY DOG.
So svojimi psami sa účastnime rôznych kynologických súťaží a ukážok a snažíme sa prezentovať svoj odchov v čo najlepšom svetle.
Naša chovateľská stanica vznikla v roku 2011, avšak náš prvý vrh sa narodil až v roku 2014.
Šteniatka, ktoré od nás odídu do nových rodín sú pravidelne odčervované a očkované.
Sme jedna rodina- Róbert, Anna, Soňa a Zuzana.

 

 

 


 

TOPlist